Dlaczego w kuchni na stole?

Dla każdego "w kuchni na stole" będzie się kojarzyć inaczej. Dla tych zakochanych w jedzeniu - z pełnym stołem, dla tych zakochanych w partnerze - przywoła uśmiech na twarzy. Dokładnie o to chodzi - o własną inwencję.

Dla mnie kuchnia to serce domu, miejsce w którym czas płynie w innym tempie. Osobiście w kuchni czuję się jak małe dziecko w sklepie ze słodyczami. Wszystko jest niemal magiczne.

Wśród ogromnej liczby blogów kulinarnych postanowiłam odnaleźć miejsce na swoje przepisy, skrupulatnie testowane przez mojego Męża. Może się wydawać, że po raz kolejny można znaleźć przepis na pierś z kurczaka czy łososia, ale jak dla mnie nie ma możliwości żeby dwie osoby przygotowały ten sam posiłek z identycznym efektem końcowym. Każdy przepis pozostaje w mojej ocenie tylko inspiracją i za każdym razem można odkryć nowy smak w tym samym daniu dodając jedynie szczyptę własnego pomysłu.

Niewątpliwie ta strona będzie alternatywą dla pomysłu spisania swoich przepisów na kartkach papieru, czego tak na prawdę przez wiele lat nie zrobiłam, bo przecież wszystko najlepiej pamiętam jak zaczynam gotować. Mimo to może dla kogoś będzie to inspiracja dla przygotowania czegoś we własnej kuchni lub poczytania moich przemyśleń siedząc na stole.© 2019 wkuchninastole.pl
Made by gogolkiewicz.pl